Hanedan Suit Otel Hakkında

Hanedan Suit Otel

Karadeniz Bölgesi’nin nefes kesici yemyeşil ormanlarına ve muhteşem fırtına deresi manzarasına bakan Hanedan Suit Otel, doğanın kalbinde yeni modern eviniz olmayı hedeflemiştir. Rize’nin merkezine sadece 50 kilometre mesafede olan otelimiz, aynı zamanda Karadeniz otoyoluna sadece 11 km ve bölgenin en önemli turizm merkezi olan Ayder yaylasına 22 km mesafede bulunmaktadır. Trabzon Havaalanı otelden 70 dakika taksi mesafesindedir.

İsterseniz doğal güzellikleri keşfetmek, isterseniz iş amaçlı gelmiş olun; kendinize ayıracağınız vakitlerde Rafting ve Zipline yaparak adrenalin depolayabilir, ulu çam ağaçları ve şimşir ormanlarında gezintiye çıkabilir, şelaleler ve buzul gölleri manzarası eşliğinde dağ yürüyüşleri yapabilirsiniz Hanedan Suit Otel farklı metre kare ve manzara seçeneklerini barındıran 33 oda 69 yatak ve 90 kişi kapasitesi ile modern bir konaklamanın tüm lüksünü içinde barındırmaktadır. Profesyonel kadrosuyla hizmet veren otelimiz, tüm misafirlerine ayrıcalıklı hizmet ve konfor memnuniyeti sağlayacağının garantisini vermektedir.

Tarihi Osmanlı köprüsü manzarası eşleğinde bölgenin yöresel lezzetleri ve dünya mutfağından birçok seçenek tadabileceğiniz 210 kişi kapasiteli restoranımız, farklı içecek ve nargile seçeneklerini bulabileceğiniz 80 kişi kapasiteli cafe bölümünde zaman geçire bilirsiniz. Otel bünyesinde bulabileceğiniz bölgenin en uzun (210 metre) Zıpline parkuru ve profesyonel milli kaptanlar eşliğinde Avrupa CE standartlarına uygun 10 tane 8 kişilik rafting botları farklı ve eğlenceli deneyimler yaşatmak için sizleri bekliyoruz…

Hanedan Otel
Oda
Yatak
Kapasite
Çalışan